ru uk en
Ремонт Опель Мовано, Виваро, Opel Movanо, Vivaro, разборка, сто

<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

17:05
Коробка передач на Опель Мовано 2,3 Ремонт коробки передач на Рено Мастер 2,3

Ремонт та діагностика КПП , коробки перемикання передач на Рено Майстер 2,3ДЦІ, Рено Майстер 2,5ДЦІ. Рено Трафік 1,6ДЦІ

Коробка передач на Рено Майстер 2,3 – одна з основних системних елементів будь-якого авто. З її допомогою здійснюється управління напрямком руху та його швидкістю. Також коробка передач призначена для відключення системи від двигуна під час стоянки. КПП буває кількох видів: ступінчаста, безступінчаста, комбінована.

Ступінчаста або механічна передбачає ручне керування автівкою.

Варіатор відносять до безступінчатої КПП. У його конструкції задіяні гідравлічний або механічний перетворювач крутного моменту, що дозволяє плавно змінювати передавальне число.

Автоматична коробка передач на сьогодні є найпопулярнішою. Відносять її до комбінованої КПП. Вона передбачає перемикання передач та функції виключення зчеплення в автоматичному режимі.

Однак, шкірна з КПП рано чи пізно виходити з ладу. Технічне обслуговування коробки передач передбачає діагностику, яка в свою чергу дозволяє визначити стан агрегату і зберегти його від серйозних поломок. Якщо ж, таки, поломка сталася, слід звернутися до СТО, де кваліфіковані фахівці допоможуть розібратися з поломкою та вирішити її. Провести ремонт КПП самостійно неможливо, оскільки потрібне спеціальне обладнання. При ремонті КПП розбирають та проводять детальний огляд.

СТО з Києва Ремонт коробок передач Рено забезпечує кваліфіковану допомогу. Наші фахівці знають всі тонкощі проведення ремонту, тому звертаючись до нас Ви довіряєте своє авто професіоналам!

 

 

 

Також пропонуємо 

СТО Рено Бус Сервіс Київ, вул. Янтарна 7/5, м. Київ.

Ремонт робота Рено Майстер

Ремонт ізітроніка Рено Трафік 

Ми пропонуємо наступні поширені послуги: комп'ютерна діагностика Renault Master і Renault Trafic ремонт двигуна Рено Мастер (ремонт поршневий, заміна ременя ГРМ, ремонт турбіни, стартера, радіатора і інших елементів ДВС) ремонт гальм Рено Трафік, заміна колодок, дисків і супортів ремонт коробок передач Рено Трафік (КПП і РКПВ), заміна зчеплення в зборі, диска або корзини зчеплення ремонт ходової Рено Мастер, заміна стійок стабільзатора, амортизаторів, сайлентблоков ремонт рульового керування Renault Trafic, заміна рульових тяг Renault Master заміна витратних (заміна масла, заміна фільтра повітряного, масляного, паливних фільтровного, фільтра салону) заміна свечейподогрева двигуна на Рено Мастер ремонт форсунок Рено Трафік на всіх двигунах, регулювання уприскування, демонтаж і ремонт дизельних форсунок програмування ЕБУ ремонт електріктро обладнання Рено Трафік видалення фільтр сажі, ремонт роботізірованих коробок передач Рено Трафік і Рено Мастер #ремонтреномастер #кппренотрафік #роботрено #ізітроніктрафік # кппмастер #rbs #renaultmaster #renaulttrafic #шротрено #запчастинитрафік #маслореномастер #колодкитрафік

Прикрепления: Картинка 1
Категория: Ремонт микроавтобусов Opel | Просмотров: 190 | Добавил: renomaster | Теги: маховик, Мовано, Коробкапередачрено, запчастей для автомобилей, КПП, ізітронікреномастер2, Маховик двигателя на рено мастер 2., роботнаРеноТрафік | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
avatar