ru uk en
Ремонт Опель Мовано, Виваро, Opel Movanо, Vivaro, разборка, сто

<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

20:44
Поломка, ремонт гальмівної системи на Опель Мовано 2,3дці. Ремонт супорта Рено Мастер 2,3дці

Витікає гальмівна рідина на Опель Віваро 1,6дці- 2,5дці, що робити?

Гальмівна рідина на Рено Мастер, може витікати, внаслідок чого, системи автомобіля погіршують свою роботу, а агрегат може вийти з ладу або створювати небезпеку під час руху на дорозі.

Ви самотужки можете перевіряти «на око» рівень гальмівної рідини, моторного масла та антифризу. Для цього можна перевіряти підкапотний простір та слідкувати за відповідними позначками (мін та макс) на зливному баку. Якщо її кількість наближається до мінімальної позначки, це говорить про наявність отворів у бачку, через які відбувається витік. В такому випадку потрібно виявити місце та причини витоку, звернувшись до фахівців автосервісу. Окрім цього, потрібно раз на 6 – 12 місяців перевіряти якісний склад цієї рідини з допомогою спеціального тестера.

Найбільш поширеними причинами, через які відбувається витік гальмівної рідини є:

- знос гальмівних колодок;
- знос манжет на головному гальмівному циліндрі;
- знос манжет на гальмівних циліндрах коліс;
- дефекти у системі гальмівних трубок або шлангів.

Перевірити гальмівну систему необхідно обов'язково. Особливо це потрібно робити взимку, коли низька температура змушує тверднути всі технічні вироби з гуми. Так, Ви зможете вберегти себе від відмови гальм у найневідповідніший час.

Фахівці автосервісу Ремонт коробок передач Рено допоможуть виявити та усунути проблему витоку гальмівної рідини. У разі прояву цієї проблеми – не зволікайте та звертайтесь до наших спеціалістів!

 

 

Також пропонуємо 

СТО Рено Бус Сервіс Київ, вул. Янтарна 7/5, м. Київ.

Ремонт робота Рено Мастер

Ремонт ізітроніка, робота  Рено Трафік  чи Опель Віваро 

Ми пропонуємо наступні поширені послуги: комп'ютерна діагностика Renault Master і Renault Trafic ремонт двигуна Рено Мастер (ремонт поршневий, заміна ременя ГРМ, ремонт турбіни, стартера, радіатора і інших елементів ДВС) ремонт гальм Рено Трафік, заміна колодок, дисків і супортів ремонт коробок передач Рено Трафік (КПП і РКПВ), заміна зчеплення в зборі, диска або корзини зчеплення ремонт ходової Рено Мастер, заміна стійок стабільзатора, амортизаторів, сайлентблоков ремонт рульового керування Renault Trafic, заміна рульових тяг Renault Master заміна витратних (заміна масла, заміна фільтра повітряного, масляного, паливних фільтровного, фільтра салону) заміна свечейподогрева двигуна на Рено Мастер ремонт форсунок Рено Трафік на всіх двигунах, регулювання уприскування, демонтаж і ремонт дизельних форсунок програмування ЕБУ ремонт електріктро обладнання Рено Трафік видалення фільтр сажі, ремонт роботізірованих коробок передач Рено Трафік і Рено Мастер #ремонтреномастер #кппренотрафік #роботрено #ізітроніктрафік # кппмастер #rbs #renaultmaster #renaulttrafic #шротрено #запчастинитрафік #маслореномастер #колодкитрафік

Просмотров: 210 | Добавил: renomaster | Теги: маховик, роботнаРеноТрафік, КПП, ізітронікреномастер2, Коробкапередачрено, запчастей для автомобилей, Мовано, Маховик двигателя на рено мастер 2. | Рейтинг: 5.0/1

Всего комментариев: 0
avatar