ru uk en
Ремонт Опель Мовано, Виваро, Opel Movanо, Vivaro, разборка, сто

<<< ПОДПИШИСЬ НА НОВОСТИ >>>

14:03
ТО та заміна фільтрів на Опель Віваро та Опель Мовано. Міняти чи не міняти...

Рено Бус Сервіс  та Рено Трафік

Умови експлуатації автомобілів Рено Трафік та Опель Мовано завжди були далекі від ідеальних. Розбиті дороги, ненав'язливий сервіс, паливо, та інші особливості. Припустимо, що перемогти ями на дорогах ми не в силах.

А ось впоратися з пилом, яка постійно день у день повільно вбиває двигун, завдання цілком вирішуване. З огляду , що панацея від цієї біди у вигляді різноманітних автомобільних фільтрівіснує давно. А згадуємо ми про неї не так часто. Всім або не всім відомо що для нормальної роботи двигун автомобіль повинен бути забезпечений чистим повітрям, маслом і паливом, особливо це для дизелів, якіі працюють в тяжких умовах, під великими навантаженнями. Давайте тепер на деякий час уявімо, що з усіх систем зникнуть фільтри і що з цього вийде. Неочищене повітря зі свистом кинеться через впускний колектор в двигун, та тверді частини, що містяться в ньому, завдяки своїм малим розмірам, потраплять в двигун і будуть діяти в якості абразивного матеріалу, викликаючи їх швидкий знос.
Дизпаливо, також містить чималу кількість бруду, не пройшовши попереднього очищення. Про вплив поганих масляних фільтрів на ДВЗ навіть говорити не хочеться.

Що ми знаємо про пил?

Якщо неозброєним оком подивитися на  повітря, то помітити в ньому будь-яку пилюку можна лише в той момент, коли його пронизує яскравий сонячний промінь, а хаотичний рух пилу, що знаходиться в ньому, нагадує жваву станцію метро в години пік. Повітряна пилова суспензія має маленькі розміри і на перший погляд не може завдати двигуну будь-якої шкоди, потрапляючи в камеру згоряння, так як в одну мить буде знищена величезною температурою, що виникає при згорянні паливної суміші. На жаль, насправді все інакше, склад пилу включає в себе тверді неорганічні сполуки, наприклад частинки піску, які, потрапляючи в двигун, що не згорають, а осідають на його внутрішніх поверхнях.

Для прикладу, в першу чергу вона потрапить в камеру згоряння двигуна (якщо, звичайно, до цього не осяде на впускному клапані, поступово вбиваючи робочу поверхню клапана). Далі наша порошинка попрямує до компресійних і масляних кілець поршня, а через зазор між стінкою циліндра і кільцями провалиться всередину двигуна .......

У системах фільтрації повітря сучасних автомобілів, переважно використовуються повітряні фільтри одноразового застосування. Вони дуже надійні в експлуатації і здатні вловлювати до 100% пилу з  повітря. Такі фільтри не підлягають технічному обслуговуванню і, не доставляючи зайвих клопотів, по закінченню терміну експлуатації замінюються.

Основу повітряного фільтра становить спеціальний гофрований папір.
Завдяки такій геометрії, збільшується площа фільтруючого елемента, що сприяє збереженню пропускної здатності і підвищує термін служби фільтра.

Папір до того ж має дуже складну структуру волокон, яка дозволяє фільтрувати, вловлювати і затримувати в собі найдрібніші частинки пилу, зберігаючи при цьому хорошу пропускну здатність повітря. Якщо ви вирішили провести ревізію системи фільтрації повітря свого автомобіля, то не поспішайте робити висновки про стан повітряного фільтра, засновані на його візуальній оцінці. Така оцінка може бути швидше шкідлива, ніж просто марна. Справа в тому, що після тривалої експлуатації повітряний фільтр може виглядати цілком працездатним, але бути абсолютно непридатним для подальшого застосування через сильне внутрішнє забруднення волокон фільтруючого паперу, що приводить до зниження пропускної здатності фільтра.

Деякі терміни заміни повітряних фільтрів наведені нижче.
Терміни заміни повітряних фільтрів на
Opel Vivaro до 10тис. км.
Opel Movano до 10тис.км.

Терміни заміни повітряних фільтрів, наведені вище, регламентуються виробниками і узагальнюються для всього модельного ряду.

Своєчасна заміна фільтрів не представляється обтяжливою для власників автомобілів в порівнянні з витратами на дорогий ремонт складних агрегатів, що вийшли з ладу через банальне забруднення масляної, паливної і повітряної систем. Економія на фільтрах навряд чи може бути «економною».

P.S. Рекомендації

Якщо при проведенні чергового технічного обслуговування свого автомобіля ви виявили розриви та інші механічні пошкодження елементу, що фільтрує, не намагайтеся його відремонтувати, відклавши, таким чином, заміну до кращих часів. Пошкоджений фільтр підлягає терміновій заміні!!!   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прикрепления: Картинка 1
Категория: Ремонт микроавтобусов Opel | Просмотров: 1819 | Добавил: renomaster | Теги: Фільтра, Автозапчастини на коробки передач, Віваро, Кпп на Рено, рено | Рейтинг: 5.0/2

Всего комментариев: 0
avatar